O projektu


Byty Klíčanka


Projekt bytů Klíčanka představuje moderní bydlení pro všechny, kteří chtějí zkombinovat klidné bydlení s výhodami a možnostmi Prahy. Celkem bude vystavěno 100 bytů ve 12 domech s atraktivními dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk o velikosti 39 - 97 m2. Cena bytu zahrnuje kuchyňskou linku se základními spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř) a velmi efektivní a moderní způsob podlahového topení. Ke každému bytu je garážové nebo parkovací stání. Každý byt má svůj sklep a balkón, vyjma bytů v II. etapě, přízemní také předzahrádku. Pro rodiny s dětmi bude v komplexu vybudován dětský koutek. Byty Klíčanka jsou tak skvělou příležitostí, jak využít všech výhod rušného velkoměsta, tak klidu a pohody menší obce.

Lokalita Klíčany


Byty Klíčanka se nacházejí v přímé dostupnosti hlavního města. I přes to, že se byty nacházejí na klidném místě s možnosti výletů do přírody, v centru Prahy jste dříve, než z mnoha částí samotné Prahy.

 
 

O nás


Developerem a investorem je společnost Klíčanka a.s., jejímiž akcionáři jsou investoři z České republiky, zejména z řad členů Venture club, z.s., a částečně z Izraele. Tito investoři mají za sebou řadu investičních projektů a mají bohaté zkušenosti s přípravou a realizací developerských projektů. Generálním dodavatelem stavby je sdružení společností ABP HOLDING a.s. - Zakládání Group a.s. Hlavní financující bankou výstavby bytového projektu je Equa bank a.s.